Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Pakoszówka - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

15 500 zł960 m² 16,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Do wynajęcia nowa hala magazynowa o powierzchni 960 m2. Posadzka bezpyłowa. Cztery bramy z poziomu zero z każdej strony budynku. Bramy o wysokości 4,3 m, szerokość 4 m. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

13,50 zł/m²680 m² 9 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy na wynajem lokale w Sanoku przy ul. Dworcowej 11a. Istnieje możliwość wynajmu całości ok. 680 m2 lub części oferowanej powierzchni lokal ok. 330 m2, 180 m2 lub 170 m2. Najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

11,25 zł/m²64 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do najmu nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Tarnawa Dolna, w gminie Zagórz. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Dobry Adres prezentuje do wynajęcia atrakcyjny lokal położony na parterze przy ul.Mickiewcza w Dynowie. Lokal o pow. 50m2 zlokalizowany na parterze z witryną w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²12 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 12 m , położony w miejscowości Łężany, w gminie Miejsce Piastowe. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania dzielnica Błonie - Sanok. Powierzchnia użytkowa: 48 m2 Lokalizacja: sanok ul. Żołnierzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego w dzielnicy Śródmieście w Sanoku Powierzchnia mieszkania 62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Ossolińskich

Centrum,Lesko(Pakoszówka + 24 km)

34 zł/m²250 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Delimart prezentuje ofertę wynajmu lokalu o unikatowym potencjale biznesowym, zlokalizowanego na pierwszym piętrze budynku w strategicznym punkcie Leska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²50 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal usługowo- handlowy o powierzchni ok. 50 m, w świetnej lokalizacji, w pobliżu rynku w Brzozowie. Rozkład: sala sprzedaż, 2 pomieszczenia dodatkowe. Istniej.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Markiewicza

Łężany(Pakoszówka + 22 km)

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na wynajem magazyn o powierzchni 35 m 2 , zlokalizowany w miejscowości Łężany, gmina Miejsce Piastowe. Opis nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

5 760 zł440 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu hali zlokalizowanej w Sanoku przy ul. Przemyskiej. Możliwe zastosowania: usługi handel produkcja magazynowanie warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

wynajem Pakoszówka